Praktyczne szkolenia biznesowe dla firm

Trenerzy Sukces PRO to praktycy aktywnie działający w branży, w której szkolą. Potrafią zarówno uczyć innych w intrygujący, porywający sposób, jak i przekazują merytoryczne konkrety. Dostosowują się do sytuacji firmy i potrzeb Klienta, tworzą szkolenia na miarę. Niekiedy ich wiedza i doświadczenia nie pokrywają się z przeróżnymi książkami i teoriami podręcznikowymi. Ale mają ku temu powód - mówią o tym i robią to, co działa.

Oferujemy szkolenia z umiejętności menedżerskich, interpersonalnych i handlowych.

Fakty

  • Przeprowadziliśmy ponad 70 wykładów, warsztatów, konferencji (kwiecień 2010).
  • Nasze szkolenia poprowadziło ponad 50 trenerów i mówców.
  • Rozsyłamy biuletyny do ponad 6300 zapisanych osób.
  • Istniejemy od połowy 2008 po 3 latach doświadczeń w biznesie internetowym - trwającym nadal - opartym na edukacji.

Wyróżnienia

  • Otrzymaliśmy certyfikat Ideał Biznesu.
  • Grupa szkoleniowa Sukces PRO została wyróżniona certyfikatem Rekomendowana Firma.
  • Program Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości wyróżnił nasze projekty w Informatorze 2010.

Kim jesteśmy?

Małą polską firmą, działającą w obszarze miękkiego HR. Zanim staliśmy się HRowcami, byliśmy szefami zespołów. Na własnej skórze doświadczyliśmy, czym jest niechęć pracowników, brak motywacji, problemy w porozumieniu się. Zaczęło się więc od potrzeby bycia dobrym szefem…

Doskonaląc swoje kompetencje w zarządzaniu, odkryliśmy naszą wspólną pasję, jaką jest człowiek. Nasza nazwa – Human Res – oznacza „ludzką rzecz”, „rzecz o człowieku”.

Przez 40 lat, które są sumą naszego doświadczenia w zarządzaniu zespołami i procesami HR, nauczyliśmy się, co działa, a co nie działa w pracy z ludźmi. Doświadczenie i wiedzę zdobywaliśmy w korporacjach, dzisiaj chcemy się nimi dzielić z przedsiębiorstwami, w których nie ma zespołu HR lub jest on bardzo młody.

Wierzymy, że ludzie są dobrzy, mądrzy i pracowici, więc pomagamy wydobyć ich potencjał. Dzięki naszej pomocy pracownicy stają się bardziej zaangażowani, szefowie bardziej wyluzowani, a przedsiębiorstwo bardziej efektywne.

Kontakt z Klientami

E: