Grupa Scorise

Marka Sukces PRO, w ramach której organizujemy szkolenia biznesowe dla firm, warsztaty praktycznych umiejętności i doradzamy przedsiębiorcom, należy do grupy marketingowej Scorise Sp. z o.o. mającej siedzibę w Warszawie przy ul Domaniewskiej 47/10. Koncentruje ona wokół siebie zespoły dostarczające usługi marketingowe, prawne, doradcze, IT i związane z pozyskiwaniem kapitału. Nazwa "Scorise" stanowi połączenie dwóch angielskich słów, mianowicie "score+rise", co doskonale przedstawia naszą misję "wzrostu wyników". Rozwijamy zespoły składające się ze specjalistów w wybranych dziedzinach - dzięki temu możemy świadczyć usługi i tworzyć produkty na wysokim poziomie pomimo działania w kilku nbszarach.

Marki grupy marketingowej Scorise

Szkolenia biznesowe dla firm (Warszawa)

Nasz zespół trenerski dzieli się z uczestnikami szkoleń biznesowych (dla firm) wiedzą i pomaga nabyć w praktyce nowe umiejętności. Warsztaty sprawiają, że kursanci stają się lepsi w tym, co robią na codzień, pracują skuteczniej z większa pasją i cieszą się z uzyskiwanych rezultatów działań. Przygotowujemy wykłady, konferencje i szkolenia dla zarządów przedsiębiorstw i menedżerów, strategów marketingowych, przedstawicieli handlowych i negocjatorów. Dzięki programu szkoleniowego Praktyka Sukcesu rozpoczęliśmy współpracę z ponad 55-cioma trenerami biznesu z różnych obszarów tematycznych. Kluczem do sukcesu jest wg nas praktyczne podejście do zdobywania kolejnych umiejętności i wprowadzania ich w życie.

Zobacz stronę: www.sukcespro.pl

Agencja kreatywna i marketingowa

Agencja kreatywna i marketingowa Scorise zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych charakteryzujących się wysoką użytecznością i atrakcyjnością wizualną. Pracujemy z doświadczonymi grafikami i programistami, a dzięki zastosowaniu nowej technologii (np. responsive web design - strony mobilne) dostarczamy witryny godnie reprezentujące marki, za którymi stoją. Realizujemy też kampanie marketingu społecznościowego,  pozycjonowanie stron www, copywriting tekstów reklamowych. Działamy też jako agencja public relations (PR).

Zobacz stronę: www.scorise.com/pl

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Pobierz broszurę informacyjną.

Finansowanie start-upów z funduszy venture capital i aniołów biznesu

Rozwijamy sieci inwestorów typu venture wchodzących na udziały w zamian za dostarczony kapitał finansowy. Skupiamy wokół siebie fundusze seed i venture capital, aniołów biznesu i inwestorów strategicznych (branżowych). W ramach przedsięwzięcia Scorise Capital pozyskujemy finansowanie inwestycyjne dla startupów, a także przedsiębiorstw o większej skali działania. Optymalną wielkością zapotrzebowania na kapitał są kwoty rzędu wielkości kilkuset tysięcy do kilku milionów euro. Działamy po to, by biznesy naszych Klientów rozwijały się i wzrastały stając się rentownymi przedsiębiorstwami.

Zobacz stronę: capital.scorise.com

Rejestracja w GIODO i klauzule niedozwolone

Jeśli w ramach swojej firmy przetwarzasz dane osobowe klientów, np. wysyłasz mailingi czy przesyłki reklamowe, telefonujesz do odbiorców czy analizujesz ich dane i zapotrzebowanie, to przepisy wymagają, byś zarejestrował zbiory danych w GIODO. Giodo stanowi akronim od Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Zajmujemy się rejestracją w GIODO i pomagamy zarządzającym odpowiednio zabezpieczyć dane. Ponadto sprawdzamy i piszemy regulaminy do sklepów internetowych, a jest to istotne, ponieważ UOKIK zabrania zamieszczania w regulaminie dosłownie tysięcy klauzul niedozwolonych. Są one niezgodne z prawami konsumenta, więc by zabezpieczyć się przed odpowiedzialnością z tego tytułu, zalecamy, by oddać dokumenty do przygotowowania kompetentnemu prawnikowi-specjaliście.

Zobacz stronę: www.securise.pl

Rejestracja (zastrzeżenie) znaku towarowego

Jeśli postrzegasz swoją markę jako taką, której chcesz używać przez lata lub w przyszłości mieć okazję ją sprzedać, sugerujemy dostarczane przez nas rozwiązanie w zakresie rejestracji (tj. zastrzeżenia) znaku towarowego w Urzędzie Patentowym RP, urzędzie europejskim OHIM lub wg procedury madryckiej (w wybranych krajach). W ramach agencji Scorise projektujemy identyfikację wizualną (logotypy), a dzięki Scorise Brandlex pomagamy zamienić je na trwały zasób firmy, który będzie unikalny i zarezerwowamy tylko dla Ciebie.

Zobacz stronę: brandlex.scorise.com

Strategia w biznesie, portal biznesowy Mentora.pl

Portal internetowy Mentora.pl - piszemy o biznesie i dla biznesu. Zapraszamy do grona czytelników - założycieli start-upów, właścicieli firm, menedżerów i profesjonalnych handlowców. W portalu Mentora.pl znajdziesz artykuły na temat efektywnego zarządzania sobą w czasie, marketingu i technik oraz strategii promocyjnych, najbliższych wydarzeń, konferencji i szkoleń biznesowych, metod zarządzania pracownikami i organizacją, sprawnej sprzedaży i taktyk negocjacyjnych.

Zobacz stronę: www.mentora.pl

Portal popularnonaukowy KnowMore.pl

KnowMore.pl stanowi nasz portal popularnonaukowy odwiedzany przez ludzi ambitnych spragnionych wiedzy o otaczającym nas świecie, kreujący styl życia, poruszający tematy ekologii, nauki oraz zagadnień społecznych. Znajdziesz w nim także ciekawostki i nowinki technologiczne, a także porady, jak uczyć się szybciej i efektywniej. Poznasz sposoby na to, by lepiej czuć się we własnej skórze, cieszyć się lepszym zdrowiem i urodą. Zapraszamy do grona Czytelników i Reklamodawców.

Zobacz stronę: www.knowmore.pl

 

kontakt z Klientami
Michał Toczyski
M: 693 909 585
E: