Referencje naszych Klientów i Partnerów

Od kilku lat z podziwem obserwowałem działalność biznesową Michała Toczyskiego. Od połowy 2012 roku korzystam z zadowoleniem z usług prowadzonej przez niego firmy Scorise.
Michał umie słuchać, jakie są potrzeby klienta i proponuje rozwiązania dobrze je spełniające.
Robi to szybko i sprawnie, dostarcza innowacyjne pomysły przekraczając moje oczekiwania.
Serdecznie polecam współpracę z Michałem Toczyskim i Jego zespołem Scorise.

Grzegorz Turniak, założyciel BNI Polska Sp. z o.o., mówca

Opinia nt. szkolenia marketingowego przeprowadzonego przez Michała Toczyskiego: Szkolenie bardzo wartościowe pod względem merytorycznym. Jestem zdecydowanie zadowolony i zarazem zaskoczony, ponieważ naprawdę mało które szkolenie zawiera tyle konkretów i elementów, których zastosowanie możemy bez problemu wdrożyć w naszych biznesach.

Szymon Szperna, EliteSEO.pl

Z wielką satysfakcją piszę referencje dla Michała. Jest to moja opinia po dwuletniej współpracy (z przerwami). Ta współpraca dała mi wiedzę, dzięki której moje małe przedsiębiorstwo w Wielkiej Brytanii stało się bardzo konkurencyjne dla dużych graczy na lokalnym rynku a to wszystko procentuje do dziś. Skorzystałem ze źródeł pozyskiwania klientów, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Michał stosuje skuteczne sposoby wprowadzania firm w wirtualny ocean Internetu i łowienia w nim tego, co najlepsze - czyli najlepszych klientów dla Twojej działalności.

Tylko ogromna pasja Michała do marketingu i rozwoju może stworzyć tak skuteczne działania. Jeśli poszukujesz osoby, która pomoże Ci w rozwinięciu twojego biznesu w kierunku e-marketing, social media, skuteczna strona www etc., to Michał jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Pozory młodego wieku Michała mogą budzić wątpliwości, ale to tylko pozory.

Bartłomiej Guzik, konsultant i coach biznesowy

Zawsze kiedy rozmawiam z Michałem, olśniewa mnie jego dojrzałość biznesowa. Michał Toczyski [prezes zarządu Scorise Sp. o.o.] jest osobą bardzo aktywną, więc jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, to na pewno usłyszysz.

Mirosław Kryska, właściciel Niebieski.net

Wiedza i umiejętności Pana Michała Toczyskiego oraz sposób prezentacji materiału podczas szkolenia pt. Umiejętności sprzedażowe, czyli jak najskuteczniej dotrzeć do klienta zostały ocenione przez Beneficjentów Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości bardzo wysoko.

Szkolenie odbyło się 7 stycznia 2012 roku i trwało łącznie 4 godziny zajęć teoretycznych i praktycznych. Program szkolenia obejmował:

  • Analiza materiałów i sposobów docierania do klientów
  • Celowość marketingu
  • Tworzenie lejków sprzedażowych
  • Segmentacja rynku
  • Pytania kreatywne
  • Copywriting
  • Sprawdzanie skuteczności
  • Ciekawostki do wykorzystania
  • Generowanie sprzedaży w firmie
  • Otwarte pętle

Trener w przystępny sposób przekazał niezbędną wiedzę teoretyczną, zapewnił możliwość zastosowania poznanych informacji w praktyce oraz stworzył dogodne warunki do konstruktywnej dyskusji. Dzięki dostosowaniu programu do potrzeb słuchaczy i przygotowaniu odpowiednich pomocy dydaktycznych szkolenie spełniło oczekiwania uczestników.

Doceniając profesjonalizm oraz bardzo interesujący i przystępny sposób przekazywania wiedzy Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Szkole Głównej Handlowej z całym przekonaniem poleca Pana Michała Toczyskiego jako solidnego partnera przy realizacji projektów szkoleniowych.

Tomasz Jabłoński, Dyrektor, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Szkole Głównej Handlowej

Jestem pod wrażeniem umiejętności Michała jako eksperta e-marketingu i właściciela Sukces PRO oraz Scorise. Czasami mamy okazję wspólnie organizować szkolenia i warsztaty oraz pracować nad niezwykłymi projektami. Michał okazał się być sumiennym kolegą i dobrym przyjacielem z bagażem doświadczeń w branży.

Piotr Mazurowski, architekt komunikacji marketingowej

kontakt z Klientami
Michał Toczyski
M: 693 909 585
E: