Szkolenia biznesowe dla firm

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Pomagamy naszym uczestnikom rozwijać swój wrodzony potencjał. Pokazujemy, jak mogą lepiej wykonywać to, czym się zajmują. Wspieramy ich w zdobywaniu umiejętności sprzedaży i kontaktu z drugim człowiekiem. Wiele mówi się o perswazji - i słusznie, bo to działa. Pamiętajmy tylko o tym, że Klient nie lubi, gdy się nim manipuluje. Kupuje natomiast od tego, kogo zwyczajnie lubi, z kim układają mu się właściwe relacje. I na ten punkt zwracamy uwagę.

Pomagamy w skutecznym zarządzaniu zespołem. Właściwi ludzie obok systemu, marki i strategii, stanowią największe aktywa firmy. Profesjonalny menedżer potrafi przewodzić grupie osób, by każda z nich osiągnęła swoje cele. To właśnie sukcesy motywują nas wszystkich do dalszego działania i dają prawdziwą satysfakcję. Kiedy połączymy tę determinację z odpowiednią organizacją pracy, otrzymujemy wybuchową mieszankę.

Pokazujemy techniki marketingowe i uczymy tworzenia strategii. Liderzy branż nie pojawili przypadkowo. Istnieje powód, dla którego spośród setek, a nawet tysięcy firm tylko kilka utrzymuje się na pierwszych pozycjach. Otóż oni posiadają system, strategię i znają techniki marketingowe, o których konkurenci nie mają pojęcia. A najlepsze jest to, że tych metod często nie widać. Pozornie dwa przedsiębiorstwa działają bardzo podobnie, jednak coś je różni. Analizujemy największe biznesy i poznaliśmy setki takich technik gotowych do wdrożenia w firmach z innych branż. Przede wszystkim liczy się testowanie, by wiedzieć, co działa, a co nie.

Uczymy występowania publicznego i kreowania wizerunku zarówno siebie, jak i swojej firmy. Trening pozwala przezwyciężyć swoje obawy przed wystąpieniami publicznymi. Wizerunek ma się tylko jeden i należy o niego dbać. Na warsztacie medialnym poznasz zasady funkcjonowania prasy i telewizji. Dowiesz się, jak dotrzeć ze Swoim przekazem do szerokiej publiczności i jak sprawić, by Cię pozytywnie zapamiętano.

Trenerzy Sukces PRO to praktycy aktywnie działający w branży, w której szkolą. Potrafią zarówno uczyć innych w intrygujący, porywający sposób, jak i przekazują merytoryczne konkrety. Dostosowują się do sytuacji firmy i potrzeb Klienta, tworzą szkolenia na miarę. Niekiedy ich wiedza i doświadczenia nie pokrywają się z przeróżnymi książkami i teoriami podręcznikowymi. Ale mają ku temu powód - mówią o tym i robią to, co działa.

Serdecznie zapraszam do kontaktu z nami. Wspólnie zastanowimy się, jak sprawić, by życie pracowników, jak i kierowników Twojej firmy było po prostu lepsze.

Michał Toczyski
twórca marki Sukces PRO, prezes zarządu Scorise Sp. z o.o.

Harmonogram szkoleń całodziennych
Średnio co mięsiąc organizujemy otwarte warsztaty praktycznych umiejętności. Dotyczą one zarówno umiejętności miękkich (relacje międzyludzkie, autoprezentacja), jak i tak zwanych twardych (zarządzanie). Zobacz, na które warto się wybrać!

Alternatywne Spotkania Biznesowe
2-godzinne spotkania organizowane co 2 tygodnie w różnych miastach Polski. Prowadzą je przedsiębiorcy i doświadczeni trenerzy. Przekazują wartościową wiedzę i edukują na swoim przykładzie. Zarezerwuj miejsce już teraz!

Oferta tematyczna

 1. Umiejętności sprzedaży doradczej,
 2. Bezpośrednia obsługa Klienta.
 3. Perswazja i techniki wywierana wpływu.
 4. Coaching indywidualny i grupowy.
 5. Techniki relaksacyjne.
 6. Autoprezentacja.
 7. Asertywność - jej różne aspekty.
 8. Zarządzenie czasem i dystorsja czasu (subiektywne wydłużenie poczucia czasu).
 9. Techniki pamięciowe.
 10. Szybkie czytanie.
 11. Efektywność osobista.
 12. Negocjacje.
 13. Techniki sprzedażowe.
 14. Efektywna sprzedaż przez telefon.
 15. Prezentacja.
 16. Inteligencja emocjonalna.
 17. Komunikacja interpersonalna - sztuka komunikowania się z innymi.
 18. Efektywna praca z informacją.
 19. Transformacja - czyli zmiany na różnych poziomach.
 20. Konsultacje biznesowe.