Szkolenia biznesowe dla firm

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.
Henry Ford

Pomagamy naszym uczestnikom rozwijać swój wrodzony potencjał. Pokazujemy, jak mogą lepiej wykonywać to, czym się zajmują. Wspieramy ich w zdobywaniu umiejętności sprzedaży i kontaktu z drugim człowiekiem. Wiele mówi się o perswazji - i słusznie, bo to działa. Pamiętajmy tylko o tym, że Klient nie lubi, gdy się nim manipuluje. Kupuje natomiast od tego, kogo zwyczajnie lubi, z kim układają mu się właściwe relacje. I na ten punkt zwracamy uwagę.

Pomagamy w skutecznym zarządzaniu zespołem. Właściwi ludzie obok systemu, marki i strategii, stanowią największe aktywa firmy. Profesjonalny menedżer potrafi przewodzić grupie osób, by każda z nich osiągnęła swoje cele. To właśnie sukcesy motywują nas wszystkich do dalszego działania i dają prawdziwą satysfakcję. Kiedy połączymy tę determinację z odpowiednią organizacją pracy, otrzymujemy wybuchową mieszankę.

Pokazujemy techniki marketingowe i uczymy tworzenia strategii. Liderzy branż nie pojawili przypadkowo. Istnieje powód, dla którego spośród setek, a nawet tysięcy firm tylko kilka utrzymuje się na pierwszych pozycjach. Otóż oni posiadają system, strategię i znają techniki marketingowe, o których konkurenci nie mają pojęcia. A najlepsze jest to, że tych metod często nie widać. Pozornie dwa przedsiębiorstwa działają bardzo podobnie, jednak coś je różni. Analizujemy największe biznesy i poznaliśmy setki takich technik gotowych do wdrożenia w firmach z innych branż. Przede wszystkim liczy się testowanie, by wiedzieć, co działa, a co nie.

Uczymy występowania publicznego i kreowania wizerunku zarówno siebie, jak i swojej firmy. Trening pozwala przezwyciężyć swoje obawy przed wystąpieniami publicznymi. Wizerunek ma się tylko jeden i należy o niego dbać. Na warsztacie medialnym poznasz zasady funkcjonowania prasy i telewizji. Dowiesz się, jak dotrzeć ze Swoim przekazem do szerokiej publiczności i jak sprawić, by Cię pozytywnie zapamiętano.

Trenerzy Sukces PRO to praktycy aktywnie działający w branży, w której szkolą. Potrafią zarówno uczyć innych w intrygujący, porywający sposób, jak i przekazują merytoryczne konkrety. Dostosowują się do sytuacji firmy i potrzeb Klienta, tworzą szkolenia na miarę. Niekiedy ich wiedza i doświadczenia nie pokrywają się z przeróżnymi książkami i teoriami podręcznikowymi. Ale mają ku temu powód - mówią o tym i robią to, co działa.

Serdecznie zapraszam do kontaktu z nami. Wspólnie zastanowimy się, jak sprawić, by życie pracowników, jak i kierowników Twojej firmy było po prostu lepsze.

Michał Toczyski
twórca marki Sukces PRO, prezes zarządu Scorise Sp. z o.o.

Kliknij i zobacz listę oferowanych szkoleń całodziennych

Średnio co mięsiąc organizujemy otwarte warsztaty praktycznych umiejętności. Dotyczą one zarówno umiejętności miękkich (relacje międzyludzkie, autoprezentacja), jak i tak zwanych twardych (zarządzanie). Zobacz, na które warto się wybrać!

kontakt z Klientami
Michał Toczyski
M: 693 909 585
E: